Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy db 8dBi-s antennával...

Egy db 8dBi-s antennával erősebb jelet adhat ki ez a router?

Figyelt kérdés

[link]


3db 5dBi-s antenna van benne (5dBi*3 Detachable Omni Directional (RP-SMA)) Fogalmam sincs, hogy a másik fele mit jelent.


Szóval ha az egyiket lecserélem egy 8dBi-s antennára akkor lehet, hogy erősebb jelet kapok? Panel lakásban lakom, 2 szobával arrébb már minimális a jel a telefonomon, laptopon egyarát, néha el is tűnik.


[link]


ezt néztem ki!



2014. nov. 30. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
3db 5 dBi nyerességű levehető körsugárzó. Nekem ilyenem routerem van csak az v1-es fehér tégla formájú. Olyan antennákkal használom amit kinéztél, nekem gyárilag 3darab 3dBi volt rajta ezt cseréltem 8dBi-re 100 méterre+1fallal telón 1-2-es jellel vígan netezek.
2014. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+ egyébként v2 szérián gyengébb a rádió mint a v1-en (A magassabb verzió mindig az első széria butitásával jön létre)
2014. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A magassabb verzió mindig az első széria butitásával jön létre.

Nem butítás, hanem javítás...

Akkor fordul, elő a csökkentés, ha a magasabb teljesítmény instabillá teszi, mert túl sok áramot emészt fel.

2014. dec. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tapasztalotom sajnos ez amit írtam, de mindeegy. A tp link viszont az elmúlt 1,5 évben jelentőssen romlott minőségileg akkor jelent meg kb. ez a 1043nd v2.
2014. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Ez most igazából valóban javítás:


TL-WR1043ND v1.x

------------

CPU:Atheros AR9132@400MHz

RAM:32 MB

ROM:8 MB

Antenna: 3 x 3 dBi


TL-WR1043ND v2.x

--------------

CPU:Atheros QCA9558@720MHz

RAM:64 MB

ROM:8 MB

Antenna: 3 x 5 dBi



Viszont a v1 valóban jobb minőségű és megbízhatóbb.

2014. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!