Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megoldható az hogy a Wifi-s...

László gergő kérdése:

Megoldható az hogy a Wifi-s routert összekössem egy tv-hez valo pillangó antennával. Van kábelen érkező netem de mivel sok olyan készülék van a nálunk amihez jo ha van wifi csak az a baj hogy gyenge a wifi-s routerem jele?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hátha össze lehet kötni tv-hez való pillangó antennával és akkor nagyobb lenen a fogható jel valami ötlet?

2013. okt. 25. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen antennával nagyon nem lehet össze kötni, ha a jel erősséget akarod növelni akkor veszel nagyobb antennát vagy csinálsz házilag vagy veszel egy ap-t
2013. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BM-Striker ***** válasza:

Nem lehet, teljesen más típusú antenna a kettő.


Milyen típusú rotered van?

2013. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BM-Striker ***** válasza:

Iz a baj, hogy router jelerősségétől fühhetlenül, a vevőkészüléken is sok múlik.


Mekkora a lakásod, hány szinttes, miből vannak a falak és padló, milyen eszközökkel gyenge a jel ekkorra távolságban?

2013. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lajos54 ***** válasza:
Biztos, hogy nem jó hozzá, hiszen ezek az antennák TV-hez készültek, átlag 400-800 MHz frekvenciára, míg a wifi routerek olyan 2-5 GHz környékén üzemelnek. Vagyis sokkal magasabb frekvencián.
2013. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!