Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki játszik a Muonline.hu-val?

Ki játszik a Muonline.hu-val?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye a játékról,és az írás után egy játékbeli nevet is kérek,ha nem gond:)
2010. jan. 30. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Muonline.hu-val nem játszok, viszont mu online-nal már játszottam.


Szerintem gyenge játék.

Hogy miért?

Kevés (1 vagy 3, már nem emlékszem) küldetés van összesen, csak kattingatni kell. Főleg ez a 2 a nagy baj vele, úgy 1 hónapig jó játék, aztán már megunja az ember.

2010. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én játsszok vele! asszem 8as vagyok ma kezdem de már régebben is játsszottam vele. amúgy a nevem, tukika (asszem)

keress meg! amúgy hogy a büdös élete lehet úgy írni chatre hogy a fejem fölött legyen az üzenet és rendesen hogy lehet chatelni és priviben is? válaszolj lécci

2010. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hello nekem nagyonbejön a játékcsak az a baj hogy az elején lassú de bele lehet lendűlni 3 éve játszok de meguntam már sokszor és multnyáron kezdtem újra probáld ki:D


Anarchia-Dzsanesz-51RR SM

2010. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RipKoresz válasza:
én nagyon szeretem és 355rr és 355lvl vok BM
2010. okt. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia én nagyon szeretem Anarchia season 3 LegoMen 180 rr:)
2010. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon bírom a Muonline.hu-t

Első játékosok közé tartozom, de miután szerver restart volt abbahagytam egy időre,de pár éve elkezdtem újra játszani.

Nem szoktam sokat resetelni, ezért a DLem 350 rr Szette: warrior szett , +7 dd dm armor helm és gloves

DM-em amivel most játszok 82 rr +9 gaion szett +9 DM wing Exc +9 hurri szett armor Mana+dd+ref+zen pants dd+ref gloves dd+ref boots ref+dsr , de ddset akarok venni.

Karakternevet nem mondanék , de LegoMant Ismerem :DDDD

2011. jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

a kedvenc játékom, erősen addiktív, én függő vagyok, ha sokáig nem játszok rámtör a muzhatnék és nem birom ki :D

anarchia->(törölt karim neve steveo->400rr GM volt) mostani karim->Topa 107 rr

2011. márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is nagyon imádom a mu-t!!
2011. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!