Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem él vissza vele a rendszer?

Nem él vissza vele a rendszer?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy yahoo email fiókot létrehozni, azonban a regisztrációhoz kötelezően kéri a telefonszám elérhetőségemet, szóval ez biztonságos? Azt írja, azért kéri, mert oda küldi a felhasználónevemet vagy a jelszavamat abban az esetben, ha elfelejtem.

Tapasztalatok?

Előre is köszi!!!



2014. dec. 1. 12:39
 1/2 Tengor ***** válasza:

Nem fog a yahoo éjszaka hívogatni vagy SMS-el bombázni.

Ha szükségét érzed a két lépcsős hitelesítésnek vagy a jelszó ilyen módon való pótlásának, akkor add meg!

Nem nyomogattam végig a regisztrációt, de nem hiszem, hogy ne lehetne kikerülni.

2014. dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ostobán hangzik a kérdésem, de már ez is megfordult a fejembe az egy hónapos válaszkésés következtében.


Szóval, amikor egy barátom levelet küld a yahoo-ról a freemail címemre, és én nem új üzenetbe kezdek, hanem az e-mailje mellett található "Válasz" opció révén küldöm el neki az üzenetem, akkor azt a beérkezett leveleken belül nem választja szét, nem helyezi külön fakkba a yahoo rendszere?


Előre is köszönöm! Én sajnos nem annyira értek hozzá, viszont amióta nem az " Új levélírása", hanem a "Válasz" opció révén küldtem neki egy emailt, azóta nem érkezett válasz, és hát ez is megfordult a fejemben.

Még egyszer köszönöm!!

2014. dec. 1. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!