Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lett ilyen tetű lassú...

Miért lett ilyen tetű lassú az internetem?

Figyelt kérdés
Most lesz kb 1 hete, hogy az internetem nagyon durván lelassult. Eddig kb 1500kb/s-al töltöttem le most örülök ha felmegy 200ig vagy 60ig. Most lesz egy éve, hogy kötöttük a szerződést. Az oké, hogy lassítják, de ennyire? Ahogy észre vettem azóta ilyen amióta lett ez a Upc Wi-Free hülyeség. Azt írják nem befolyásolja a rendes internet sebességét :/. Akkor ez most, hogy van? Valami tipp vagy másnak is lassult ennyire?
2014. dec. 2. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Speedtest.net-es eredményt írj, illetve az előfizetésed maximális és garantált sebességét.
2014. dec. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a Maximum 60 / 6 Mbit/s

a garantált 20 / 3 Mbit/s

az eredmény: [link]


most elindítottam egy filmet mint anno. 65kb/s a letöltés máskor 1.6mb/s volt.

2014. dec. 2. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez tényleg pocsék, ha nem sikerül magadnak megcsinálni akkor reklamálhatsz az ügyfélszolgálaton.


Próbáld ki hogy lekapcsolod a free-wifit, hátha segít. Esetleg (ha modemes) akkor modem nélkül közvetlen a géppel próbálj csatlakozni, majd ott is mérj sebességet.

2014. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lehet köze annak, hogy most lett egy éves a szerződés?

Először arra gyanakodtam, hogy valaki rákapcsolódott, de le van kódolva a wifi. Most jutott eszembe, hogy ezt a wi-freet a upc-s ek használhatják nem? Ha szomszéd UPC-s és kapott kódot rátud csatlakozni az én wi-freemre? (Teljesen össze vagyok zavarodva)

2014. dec. 2. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:
ha neki van net előfizetése kétlem, hogy a te neted különösebben érdekelné (a free wifi elvileg elég korlátozott sebességet ad, semmit nem nyerne vele)
2014. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!