Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aliexpress tapasztalatok?

Aliexpress tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Jobban megéri-e ott vásárolni, megbízható-e stb. Illetve, a magyaroországi postázással mi a helyzet? Az is benne van az árban, vagy arra utánvéttel még rá kell fizetni?

2014. dec. 2. 22:07
 1/4 Megmondó Ember ***** válasza:

Többször is vásároltam ott, szerintem egész jó, bár meg kell mondani, hogy a pendrive amit küldhetek pár hét alatt használhatatlan lett, de a többi árúval nem volt gond.


Minden árút "free shipping"-el vettem, azaz "ingyenes szállítás", ami azért lehet benne van az árban picit, de utánvételben semmit nem kell fizetni.


Én azt mondom megéri, de várj még más véleményt is, ki tudja.

2014. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megbízható, de angol tudás kell, és ne rendelj 6000Ft (28$) felett, mert megszívod
2014. dec. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi ez a baromság, hogy ne rendelj 6000 felett? Legutóbb 14.000Ft értékű cuccot rendeltem, gond nélkül megjött és vámot se kellett fizetnem.
2014. dec. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszoakt. Szerintem a pendrive már nem az aliexpress hibája volt, hanem az eladóé :)
2014. dec. 10. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!