Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A dd-wrt tönkretette a te-wn10...

Frosty002210 kérdése:

A dd-wrt tönkretette a te-wn1043nd routeremet (? )

Figyelt kérdés

Üdv!

Fel szerettem volna rakni a routeremre a dd-wrt...tuti jó verziót töltöttem le, de miután felraktam és rebootolt a router elment a net ..nem is lehetett látni a routert(wifit)..meg ha utp kábellel kötöm a gépet a routérhez úgy se megy...próbáltam resetelni, de nem segített..a router világít.

Mit tegyek?

Nagyon fontos lenne, a válaszokat nagyon köszönöm előre is!!

További szép napot mindenkinek :)



2014. dec. 4. 22:56
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
100%

Vesd fel a problémát ezen a fórumon:

[link]


Itt több esély van, hogy hozzáértő válaszol. Sajnos egy elszart firmware frissítés komplikált probléma. A nagy részüket meg lehet csinálni, de lehet hogy forrasztani kell miatta. Jó pénzért ezt is megcsinálják neked, lesz rá jelentkező.


Viszont ne menjünk ennyire előre. Írod, hogy frissítés után elment a net. Ez természetesen folyamat, hiszen minden beállítás törlődik ilyenkor, újra be kell állítani mindent. A ledeket hiába nézed, azok DD-WRT alatt nem pont úgy működnek mint gyári firmware -el.


Annyi eszed meg remélem volt, hogy nem Wi-Fi -s kapcsolattal frissítettél firmware -t, mert akkor már áshatod is neki a gödröt.

2014. dec. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ömm, hogy próbáltad elérni a routert?

G.

2014. dec. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi világít a routeren? ( valószínű többet szívnál vele, mint vennél inkább egy másikat)
2014. dec. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!