Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne normálisan...

Hogyan lehetne normálisan rákötni a saját routeremet a T-Home-os routerre?

Figyelt kérdés

T-Home-os net van amihez ilyen digitális elosztót vagy mit adtak ( modem meg router is egyben ).

Vettem egy routert ( [link] ) ami alkalmas arra hogy külső HDD-t kössek rá, és torrent kliens is van rajta így nem kell állandóan bekapcsolva lennie a gépnek.

Összekötöttem az Asus routert a T-Home-os routerrel és bármiféle beállítás nélkül rögtön lett internet.

Viszont az Asus routeren futó Transmission torrent kliens zárt portot jelez és fogalmam sincs hogyan kéne kinyitni.

A T-Home letiltotta a sima modem módot ( bridge mód ) illetve a Port forwarding-ot is a digitális elosztóba, ha az ASUS routert meg switch módba állítom akkor nem engedi bekapcsolni a Transmission klienst.

Nincs valami megoldás arra hogy normálisan használhassam a saját routerem? Már a T-Home-ot is megkérdeztem hogy nem-e tudnak sima modemet hozni, de azt mondták hogy csak üzleti előfizetés mellé igényelhető. Azt is megkérdeztem hogyan lehetne porttovábbítást beállítani, vagy átrakni bridge módba de az volt a válasz hogy a szolgáltatás zökkenőmentes működése érdekében az említett funkciók nem engedélyezettek.



2014. júl. 12. 17:13
 1/2 soccerway ***** válasza:
itt tesztelheted a portot. [link] Port forwarding nem kell, dhcp+upnp elég a nyitott porthoz.
2014. júl. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ide bármit írok be mindegyikre azt írj hogy zárva. Még a 80-as portra is.
2014. júl. 12. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!