Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha tiltok valakit Facebookról...

Ha tiltok valakit Facebookról látszik, hogy annak idején mely képeimet lájkolta, vagy ha látszik, azt jelenti fel lett oldva a tiltás?

Figyelt kérdés
Megnéztem az egyik ismerősöm adatlapját és láttam,hogy akit egyszer tiltott Facebookról újra látható,hogy mely képeit lájkolta. Eddig nem látszot más, csak a hozzászólásai a tiltott személynek. Régen megtudtam nézni az ismerősöm fiókját mert tudtam a jelszavát de már nem tudom. És mikor még tudtam nézni, akkor a tiltás élt és nem látszott ,h a tiltott személy mely képeket lájkolta ,az viszont látszott hogy az ismerősöm annak a személynek mely képekit lájkolta a tiltott személynek. Meg a hozzászólásai is látszottak .Most így,mint "csak ismerős ", látom újra,hogy a tiltott személy milyen képeit lájkolta az ismerősömnek. Azért van mert feloldotta a tiltást ,vagy nekem mint kívülállónak ígyis- úgyis látszik, hogy az ismerősömnek ki lájkolta a képeit még akkor is ha a tiltott személy is lájkolta ? Ettől még tiltva van vagy fel lett oldva a tiltás?

2014. dec. 6. 14:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!