Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay! Ez mit jelent? Payment...

Ebay! Ez mit jelent? Payment was not received and an unpaid item has been recorded on your account.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ezt írta ki az egyik licites megnyert termékemhez:


Payment was not received and an unpaid item has been recorded on your account. mit jelent



Ma pedig ugyan az a termék alatt ez jelent meg:

Unpaid item case is removed from your account. See case details



2014. dec. 6. 21:30
 1/5 A kérdező kommentje:

U.i.: Ha rámegyek a SEE case-re akkor meg ezt írja ki


There is no unpaid item case open for this transaction.



De, akkor a vásárlásaim közt miért van ott, hogy nem kifizetett a termék?

2014. dec. 6. 21:35
 2/5 anonim ***** válasza:

az első esetben az eladó jelezte, hogy nem fizettél, ezért kaptál egy értesítést.

A második esetben pedig az eladó lezárta ezt az ügyet, feltehetően úszott a liciten megnyert terméked.

Akkor zárják le, ha nincs megegyezés. Gondolom a statisztikádban így benne marad. Írj supportnak vagy az eladónak, ha vmi nem volt korrekt.

2014. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm.

Akkor ezek szerint nem vontak le semmilyen összeget a kártyámról, mert nem fizettem ki a terméket?

2014. dec. 6. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:
nos, az eladóhoz nem érkezett pénz ezek szerint, uh nagy eséllyel nem, de azért nézd meg a biztonság kedvéért.
2014. dec. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

rengeteget vásároltam, és mindegyik neve kínai karakteres, de megpróbálom megnézni, hogy van-e levonás. remélhetőleg tényleg nincs.

köszönöm szépen. :)

2014. dec. 10. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!