Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak nekem nem működik a...

Csak nekem nem működik a freemail?

Figyelt kérdés
3. napja nem nyitja meg a fiókomat, sem telefonról, sem gépről, de még anyumét sem, és csak felidegesítem magam rajta. Át fogok állni másik "szolgáltatóhoz" (mondjuk a gmailre), de egyelőre még erre érkezik sok fontos levelem, és időbe fog telni, míg minden rendbe fog jönni...

2014. dec. 7. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
404 Not Found
2014. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt elérhető: [link]
2014. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csak neked
2014. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Két freemail címem van, a fenti linken mind a kettő elérhető.
2014. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy el is hidd: [link]
2014. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sem Operában, sem Firefoxban, sem Chrome-ban nem nyitja meg még mindig. Egyfolytában csak azt írja ki a jobb felső sarokban, hogy Töltés..., ha meg be is tölt, kommunikációs hibára hivatkozik, vagy ezt írja ki: A mappák lekérdezése sikertelen. Kérjük, próbáld meg 30 perc múlva! postafiók elérési hiba (#02419) De ezt már 3 napja csinálja...
2014. dec. 7. 18:23
 7/8 A kérdező kommentje:

Ennyire még én sem vagyok hülye, te jó Isten, tudom, hogy hol kell megnyitni... -.-" De csak hogy el is hidd:

[link]

2014. dec. 7. 18:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nem tudsz belépni, nem tudom, mi lehet az oka, mert én be tudok lépni: [link]
2014. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!