Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Videostripe, FilesFetcher,...

Allissa kérdése:

Videostripe, FilesFetcher, egyéb oldalak - miért kell a regisztrációhoz a hitelkártyaszám?

Figyelt kérdés

Az interneten szoktam keresni filmeket, sorozatokat, de van amelyiket csak ezeken szoktam megtalálni: videostripe, cinaplay és egyebek.

Ahhoz, hogy megtudjam nézni regisztrálni kell, a regisztrációhoz pedig két hitelkártya vagy bankkártya számot.

Megbízhatóak ezek az oldalak?

És hogy működnek pontosan, hogy megadom a bankkártyaszámot és ha már lejárt az ingyenes időszak, akkor előfizetek vagy ilyesmi?



#online regisztráció #HD Stream #Videostripe #hitelkártyaszám
2014. dec. 7. 23:11
 1/2 mogulov válasza:

Minap kaptam egy sms-t amiben értesítettek, hogy fotóm érkezett, mivel ez a telefonom nem képes netezésre, megnéztem a laptopomon mi lehet ez. Akkor jött elő ez a videostripe oldal, természetesen nem regisztráltam, főleg hogy ilyen erőltetve adathalász módszerrel erőltették rám a lehetőséget. Én azt mondom semmiféleképpen ne add meg a számlaszámod, igaz lehet ez már késő lesz hiszen azóta eltelt öt hónap.

Mindenesetre nyugtalanít hogy már nem csak a netes felületen keresnek meg különböző ajánlatokkal, hanem már a telefonszámokat is felhasználják véletlenszerűen.

2015. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mogulov válasza:

Azóta bóklásztam a neten, s egy fórumhozzászólás is azt igazolta hogy nem hogy agresszív marketinű oldal, hanem hogy ha megadnád a számlaszámod akkor integethetnél a megtakarított pénzednek. Itt a link a fórumhoz, a "calypso11" nevű blogger válaszára keress, vagy magára a "videostripe" névre:

[link]

2015. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!