Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell olyan email-t...

Hogyan kell olyan email-t írni, aminek a tárgya 1 nagy grafikus felület (kép) ami nem csatolmányként működik, hanem az email megnyitásakor megjelenik és arra kattintva egy linken jön be az oldal?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából sehogy. Egyrészt tárgyban csak szöveg lehet. Másrészt képet csak csatolni lehet, és így is beállítás kérdése (a fogadónál), hogy hogy jelenik meg, ha egyáltalán.
2010. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Félreértettél! Én azt szeretném, hogy az email érdemi része legyen a grafikus állomány! Nem a tényleges tárgyi megnevezés! Az tudom h csak szöveg lehet! Én magának az üzenetnek szánnám a képet!


Másrészt pedig vhogyan megoldható amit szeretnék, hiszen több promo email is ezt a verziót használja (pl. Tesco, Shell, Ferrari, stb.)

2010. febr. 1. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Állítsd be, hogy a levél HTML formátum legyen (tehát nem sima szöveg), szúrj be egy képet, és a kép jellemzőinél állítsd be a linket, így jó esetben működni fog.
2010. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és azt hogy? outlook express vagy firebird tudja ezt? mert a gmail nem...
2010. febr. 2. 12:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal alapból HTML formátumban küldik el az üzenetet, bár a GMail nekem sem sikerült. Keress valami olyasmit, hogy beszúrás/kép. Innen nem tudom megnézni.
2010. febr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2010. febr. 3. 11:15
 7/7 cydor ***** válasza:
g-mailben is működik (bár régebben nem volt ez a megoldás sem elérhető) minden fejlődik.
2010. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!