Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vannak itt XV. Kerületi,200/50...

Vannak itt XV. Kerületi,200/50 csomag feletti Digisek?

Figyelt kérdés

Nektek volt már emelés, ha igen, mennyi a maximális elérhető sebesség? Mármint persze, emelés biztosan volt, mert 82/45 helyett 97/55 amit tudok mérni. Természetesen minden megfelel hozzá, gigabites router, gigabites hálókártya, i7 konfig, sőt, még kábelek is CAT6-os UTP-k.


Viszont látványosan nem kúszik 100 Mbit/s fölé a sebesség, 100/50 a tető. Próbáltam direktben, sőt, egyenesen ONT-ből is, de ott sem tudtam többet mérni ennél. Állítólag már be kellett volna fejezniük az eszközök cseréjét, de gondoltam kikérem a ti véleményeteket is, hátha mégsem tettek így. Ügyfélszolgálat természetesen elhajt, mert a 80/40 hálózati minimum teljesítve van, részükről nincs hiba.


(Tudom, 10-11MB/s mindenre elegendő, de ha lehetne több is, hát miért ne.)



2014. dec. 13. 23:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!