Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a neve a Google azon...

Mi a neve a Google azon szolgáltatásának, ami weblapokat ment le időnként?

Figyelt kérdés
Szóval amivel vissza lehet nézni, hogy x nappal ezelőtt hogyan nézett ki az oldal?
2010. febr. 1. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
indexelés.
2010. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát szerintem az indexelés az az, hogy feltérképezi az oldalt és a találatai között megjeleníti, de nekem nem ez kellene. Tuti, hogy láttam már olyan linket amin egy google által lementett weblap volt korábbi állapotában.
2010. febr. 1. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:

miért vitatkozol velem?:)

ez a szakmám.


az az indexelés amikor lementi magának a lapot, úgymond indexelte a lapot. Ez a neve a hát mondjuk, SZOLGÁLTATÁSNAK.


amúgy amire te kíváncsi vagy az a tárolt változat. ott van minden link alatt.

2010. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt: [link]


Beírod a weboldal címét, rákattintasz az "Időgép" feliratra, és a megjelenő dátumok közül kiválasztod amelyik téged érdekel.

2010. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jogosan vitatkozik veled kedves "szakmabeli" az indexelés nem egyenlő a cacheléssel.

Amúgy a kérdező a www.archive.org honlapot meglátogatva elég sok információhoz jut.

De a google keresésben is ha közvetlenül beírja a címet idézőjelbe, akkor is találhat tárolt változatot.

2010. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
naaah igen tárolt változat:D az kell nekem igen, hogy nem vettem észre hamarabb... (asszem elbújatok a 100%os infó érettségimmel XD) vagyis nem gondoltam rá, hogy ez az:D köszönöm mindegyikőtöknek:D meg annak is aki kiállt mellettem :P köszi mégegyszer
2010. febr. 1. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!