Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Firefox nem tölti be rendese...

A Firefox nem tölti be rendesen az oldalakat. Vajon mi az oka?

Figyelt kérdés

Több gépemen is Firefox van. A másik gépemen gyakran csinálja ezt, ott jellemzően egy F5-től (frissítéssel) megjavul, vagy az előzményeket (a gyorsítótárat) ki kell törölnöm, és utána működik. Ezen a gépen eddig nem csinált ilyeneket a program. Tegnap frissítettem a Firefoxot, azóta többször is így jelennek meg bizonyos oldalak. Előzmények, gyorsítótár kitörlése, frissítés nem segít. AdBlockot használok, de eddig is használtam. Mitől lehet ez? Köszi!


[link]



2014. dec. 17. 20:15
 1/5 A kérdező kommentje:
elfelejtettem a képpel kapcsolatban megemlíteni, hogy az oldal a Wikipédiáról származik, tehát mindenki tudja, hogy nem így kéne kinéznie. betölti a firefox képeket, de mintha egyes HTML formázási dolgokat nem tudna betölteni. érthetetlen számomra a dolog.
2014. dec. 17. 20:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Kis hálózati hiba is okozhatja, hogy a css-t nem mindig tölti le az oldal mellé. Sztandard hiba, stabilabb net a megoldás.
2014. dec. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csacsi2 ***** válasza:

Takaríts (gyorsítótár)!

Teljes tartományt töröld.

Ctrl+shift+del

törlendő tartomány: minden

alul pipálgass

[link]


Használd a CCleaner-t

kibővítheted a CCenhancerrel, így alaposabban takarít:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__52..

(csillaggal jelölt a bővített)

[link]

2014. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csacsi2 ***** válasza:
mégvalami... "ctrl + F5" -el frissítsd az oldalt(eröltetett, gyorsítótár frissítéssel)
2014. dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, kipróbálom, ha megint szórakozni kezd a tűzróka!
2014. dec. 20. 02:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!