Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Védett hálózat jelszó nélkűl?

Védett hálózat jelszó nélkűl?

Figyelt kérdés

Mit jelent ez?

Nem tudom kié, egy tp link router. Van nekem is wifim, sőt nekem is tp link, de levan kódolva.

Illegális a másik használata? :D

Nagyon gyenge a jel. A netem gyors is (50MiB). De volt, hogy azon lógtam. Nem tudom miért, csak hát na. Arra volt kedvem csatlakozni. :D Tudom hülyén hangzik.



#internet #router #szomszéd #TP-Link #wifi #védett hálózat #jel szint
2014. dec. 18. 18:49
 1/5 A kérdező kommentje:

Az az érdekes tablettel nem is találom azt a hálózatott.

Telefonomon ilyen:

[link]

2014. dec. 18. 18:59
 2/5 anonim ***** válasza:
A védett hálózat a router WPS (régebbi tp link-nél QSS) alapú csatlakozást jelent. Aminek a lényege az, ha van egy eszközöd, amit csatlakoztatni szeretnél. Megnyomod a router WPS/QSS gombját, és akár ha kódos is. Elküldi a jelszót, viszont nagy baj vele az ha valaki a ismeri a WPS/QSS pin kódját, mert akkor akárhány karakteres kódod lehet a WPS/QSS 8jegyű maximum. Nagyon künnyű feltörni. Vannak direkt ilyen WPS/QSS csatlakozos programok, amik a windows alatt müködnek. És ha itt valaki mind a 8 karaktert jól adta meg, már a routered el is küldte a WPA2-es jelszót.
2014. dec. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és a router WPS/QSS pin-je csak szám lehet, ami a legnagyobb baj.
2014. dec. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezzel most semmit nem mondtál. Tiszta mellé beszélés.

Nem volt semmilyen program,kódellopás. Csak egy védett hálózat jelszó nélkül.

2015. jan. 3. 13:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a kód ellopásról van szó, csak azt írtam, hogy a szomszédod routere tudja a Wps-t is a telod arra írja ki a védett hálózatot.
2015. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!