Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Steam nem enged más fizetési...

A Steam nem enged más fizetési módot alkalmazni, hogy lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Szóval fél évvel ezelőtt kint voltam Németországba és ott az egyik kint lakó ismerősöm ajánlotta h van egy PayPal nevezetű dolog amit ha megveszek a benzinkúton akkor fellehet tölteni steamre megvettem fel is ment a nyári leárazásban sikerült is vásárolnom eddig minden rendben volt. Utána hazajöttem(Magyarországra) és amikor itt is szerettem volna vásárolni játékot(a feltöltött pénzből) azt írta, hogy : A jelenlegi fizetési mód nem felel meg az áruház országának. A kosár konvertálásra került, és a következő oldalon a frissített összeg fog látszani. Ellenőrizheted kosarad itt is, vagy alább megváltoztathatod a fizetési módot. (ezt egy az egybe kimásoltam). Hogy lehetne megoldani h tudjak fizetni itthon is? Ha a bankkártyámról feltöltök akkor nem fogja ezt írni? Steam ajándékutalvánnyal működne? Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. dec. 18. 23:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképp írj steam supportnak angol nyelvű levelet erről a problémáról, különben később se lesz jó. Esetleg veszel steam játékokhoz CD kulcsot neten és azt használod fel.
2014. dec. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!