Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Dell inspiron duo 1090, nem...

Coleman5324 kérdése:

Dell inspiron duo 1090, nem megy a wifi telepítés után, driver nem múködik funkció gomb nem reagál, mi a gond?

Figyelt kérdés
Dell inspiron duo 1090 notit telepítek, már a telepítéssel is adódtak gondok amiket sikerült megoldanom, de most az a probléma áll fenn hogy nincs Wifi! Drivert már kb 20at kipróbáltam egyikkel semi indul meg, egyik másiknál ezt az üzenetet kapom : Lehet. Hogy az eszköz nincs csatlakoztatva, vagy le lett választva a rendszerről, csatlakoztassa most! Le Oké-om telepítés befejeződik és semmi. Biosban engedélyezve van a wifi, funkció gombok nem mennek szal így nem tudom rendszeren belül bekapcsolni, valakinek valami ötlet? Már 1 napja szórakozok vele ti vagytok az utolsó reményem.

2014. dec. 22. 11:29
1 2 3
 21/30 Tengor ***** válasza:
Akkor meg nem a wifi kártya VEN azonosítóit küldted el, hanem a vezetékeset...
2014. dec. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
multimédia vezérlő név alatt lehet hogy ő az?
2014. dec. 22. 13:23
 23/30 Tengor ***** válasza:

Nem valószínű, az inkább a hang kártya.

Miért nem bízod egyébként szakemberre a telepítést? Már kész lenne vele.

2014. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
telepítettem már rengetegszer sose volt gond, jó volt hogy keresgetni kelett a drivereket de ennyit még soha.... na az eszközkezelőben az egyéb eszközöknél ezek szerepelnek: hálózati vezérlő, amit néztünk, ismeretlen eszköz aminek nincs VEN DEV, multimédia vezérlő, videóvezérlő
2014. dec. 22. 13:27
 25/30 Tengor ***** válasza:
Akkor talán nincs benne wifi kártya... Vezetéken megy rajta a net? TeamVieweren belenézhetek?
2014. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
nincs rajta ethernet aljzat, csak wifi... épp ez a gond, egyébként már megoldódott volna minden
2014. dec. 22. 13:31
 27/30 A kérdező kommentje:
működött tökéletesen semmi gond nem volt vele csak már kelett neki a vérfrissítés úgy gondolta a tulaja, de most a wifi az istennek se akar menni rá
2014. dec. 22. 13:33
 28/30 A kérdező kommentje:

El sem fogod hinnni..... pörög a kis roh@dék! [link]

Ezzel a driverrel!!!

2014. dec. 22. 13:37
 29/30 reményhal válasza:
Sziasztok! Ugyan így jártam, nekem is ez a ven/dev ID-m! Ebből követketik, hogy ezzel a driver-rel nekem is jó lett! Köszönöm! (A gyári Dell oldalról letölthető broadcom driver nem volt jó!)
2015. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 VariGyapi válasza:
Gyjáá, ha előbb olvasom el ezt topicot megspóroltam volna magamnak 3 óra szenvedést az életemből :D nálam is csak ezzel működik, 1000 köszönet!
2016. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!