Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetsebesség ingadozása?

Internetsebesség ingadozása?

Figyelt kérdés

én úgy vettem észre hogy,a telepitett windows az oka,hogy összevissza ingadozik,van mikor teljesen belassul,ritkán meg felgyorsul amikor gyors ilyen

[link]

amikor meg lassú,olyan 16mbps-körül van,a letöltés, már töbször probáltam mindig a windows telepitésével függ össze 10-ből 2-szer gyors lesz a net a másik 8-alkalom csak vánszorog,probáltam boltban újratelepitettni,kettő helyen is,ugyanolyan lassú maradt,kérdés mi a trükje amit senki nem tud és mégis gyors lesz a net a telepités után,a új számitógépet is vettem azzal is lassu most ,tehát mi a trükk?



2014. dec. 24. 11:35
 1/8 A kérdező kommentje:

én irtam ki a kérdést:

és amikor gyors lesz olyan is marad újratelepitésig?

2014. dec. 24. 11:38
 2/8 anonim ***** válasza:

lehet lopják a wifid

amúgy azért szokott ingadozni mert ha sokan használják akkor lelassul

ha van routered akkor állítsd át a titkosítást és adj meg biztonságosabb jelszót

és amúgy ha te szeretnéd újrarakni akkor ajánlom a dirtywindows oldalt mert ott le is lehet tölteni a wint, meg még segítenek is

2014. dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A letöltési sebesség attól is függ, hogy az ellenoldal, -ahonnan letöltesz- milyen technikai felszereltségű és mennyire van leterhelve!
2014. dec. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

most ennyi lett,bithorlorol szoktam letőlteni a legfrissebb windows,nem itt a telepitésnél történik valami,probáltam eredeti windows telepitőlemezzel is ugyanojan az eredmény,a router vezetékesre van átkapcsolva

2014. dec. 24. 12:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy szolgaltatotol es routertol is fogghet a dolog... mi miutan kicsereltuk a routert ki tudjuk hasznalni a teljes savszelesseget, de azota jobban ingadozik. Amugy amikor lassu a neted, akkor megvan a szolgaltato altal garantalt minimum? Mert ha nem, akkor akar veluk is beszelhetnel, hogy valami gond lehet naluk. Esetleg meg probalj mas routert.
2014. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
inkább azt mondjátok meg hogy a windowsban tudtok -e valamit amivel lehet gyorsitani a netet,ilyet hallottam például a windows frissitések keresésének a letiltása, illetve a tűzfal kikakcsolása ,de ezt még nem mertem megteni
2014. dec. 24. 15:35
 7/8 anonim ***** válasza:
hát a windows updatetől a windows csak lassabb lesz, meg még tölt is a háttérben
2014. dec. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egget találtam minden futó folyamatot meg lehet nézni a FELADATKEZELŐBEN,és ami nem kell azt le kell állitani
2014. dec. 25. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!