Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a google-ben találok egy...

Ha a google-ben találok egy képet és lementem pendrive-ra, hogyan tudom elérni, hogy nagyobb legyen a kép?

Figyelt kérdés
Iwiwre szeretném felrakni és ugyanolyan kicsi mint amit leszedtem a netről. Próbáltam nagyítás funkciót de csak homályosabb lett.
2010. febr. 3. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Eleve a lehető legnagyobb méretben kell letölteni. Utólag már csak a minőség rovására lehet nagyítani a képet, de ez logikus is, hiszen plusz információt már nem tudsz hozzáadni a képfájlhoz, csak a meglévőt tudod nagyítani, így a kép pixeles lesz.
2010. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ugye nem a bélyegképet mentetted csak le? :D

Sokaknak csak addig sikerül a mutatvány.

2010. febr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rákattintasz a kis képre ekkor bejön egy oldal, felül egy fehér keret és benne a kis kép. Még egyszer rákattintasz a kis képre a fehér kereten belül és látni fogod eredeti méretében a képet.
2010. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ezt hogy kell? Google-on rákkattintok a kis képre jobb gombbal,csak annyi jön fel h megnyitás,hivatk,kép mentése stb. Bocs de nem értem :)
2010. febr. 3. 15:41
 5/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy jól értem-e de bal gombbal kattints rá a kis képre
2010. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
áhh teljes méretű kép megtekintés? megvan,köszi! :)
2010. febr. 3. 16:02
 7/10 anonim ***** válasza:

És valóban a bélyegképet mentette le. Hatalmas :D

Manapság ha valami nem nagy piros betűkkel villog akkor a felhasználók számára láthatatlan :D.

2010. febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jól van na,szőke csajszi vok :D
2010. febr. 3. 16:41
 9/10 anonim ***** válasza:

14:36-os vagyok

Bocsi, azt hittem, hogy érthetően írtam le. :D

2010. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
semmi baj,lényeg h megvan :)
2010. febr. 3. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!