Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok a dlinkgo-rt-a...

Miért nem tudok a dlinkgo-rt-ac750 routerrel intenethez csatlakozni?

Figyelt kérdés

a mellékelt leírás szerint megcsináltam mindent amit kell, ki is írja h csatlakozva és h nincs internetkapcsolat (van is egy háromszög a wifi ikonon)

mi lehet a probléma illetve mit lehet csinálni h működjön?

(windows 7; rendesen adsl-ből lan kábellel átvezettem a routerbe és a hivatalos konfig oldalat meg is tudom nyitni de semmi mást nem)



2014. dec. 26. 12:18
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Szóval. Ha jól értem ADSL -ed van. Mi a modem pontos típusa?
2014. dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a netkapcsolattól függ. Ha router nélkül nevet és jelszót kell megadnod a gépen első csatlakozásnál (Pppoe), akkor mindezt a routerben is be kell állítani, hogy az alapján csatlakozni tudjon.


Ha viszont a modemed egy adsl router-modem hibrid, amiben ezek már be vannak állítva, akkor a (második) routert dinamikus ip-re kell állítani.


Érdemes lenne áthívnod egy kocka ismerőst, hogy bütykölje össze, mert annyiféle variáció létezik net előfizetésekre, hogy távirányítással nem lenne egyszerű megoldani.

2014. dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pontosan: van egy dlink adsl modem amibe jön az egész netcucc (telefonvonalon 20mbit/sec) és ettől teljesen függetlenül egy dlink go rt ac 750 dual band router (2napja vettem teljesen új) és ugye a dlink hivatalos honlapján megcsináltam mindent, adsl felh név adsl jelszó megadása, routernek új jelszó, új jelszó beállítása gépen... És eljutottam odáig h van 10 lehetőseg pppoe, pppt, dinamikus ip statikus ip l2t; honnan tudom h melyik az enyém?
2014. dec. 26. 12:54
 4/4 anonim ***** válasza:
ADSL esetén PPPoE-t kell választani, és meg kell adni a szerződésben található felhasználónevet, jelszót.
2014. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!