Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » PayPal-ra lehet feltölteni...

Mondmeg miaz kérdése:

PayPal-ra lehet feltölteni átutalással?

Figyelt kérdés
Szóval nem bank kártyáról hanem egy otp-s átutalással lehetséges?

2014. dec. 26. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de a PayPal magyar bankja MKB (vagy Budapest Bank, mindig elfelejtem), tehát pénzbe fog kerülni.
2014. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És leírnád részletesen nekem hogy hogyan kell?
2014. dec. 26. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Paypalon top up menüben megtalálod hogyan kell. Azután már csak a netbankodba kell belépned és utalni.
2014. dec. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Más bankból is lehet, pl ha otp van hozzárendelve a PP-d-hoz és CIB-ből utalsz az is lehetséges, sőt van egy SK cég is amin keresztól is lehet, de a lényeg hogy ezekhez jár egy egyedi azonosító ebben az esetben mivel a PP nem támogatja a pénzmosást. Egyébként minden leírást megtalálsz a PP oldalán. Ha nem tudsz angolul akkor talán érdemes elsősorban azzal kezdeni, hogy megtanulod a nyelvet, ha már egy idegen nyelvű oldalt akarsz használni, továbbá még annyi, hogy kb 100E helyen le van írva hogy mit hol találsz pl itt is megtalálhatod, vagy a google-n, már ha tudod használni a keresőt persze.
2014. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És ha nekem nincs ilyen bank cuccosom, de a paypalra az én nevemmel regisztráltam, akkor anyám nem utalhatja el??

Itt egy kép is, ezt pontosan leírni hogy mit jelent, ty!

2014. dec. 27. 16:55
 6/7 A kérdező kommentje:
2014. dec. 27. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy ha van hozzárendelve pl xxx ban a P számládhoz akkor a képen látható számlára utalva "lent látható a Te egyedi azonosítód -megj-be kell írni" töltheted fel a PP számlád, de mint a bekeretezett részbe is írják csak a Te neveden lévő bankszámláról utalhatsz.

Ha máshonnan akarsz akkor arra van más lehetőség a PP-n azt is megtalálod.

2014. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!