Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van rá lehetőség Windows...

Van rá lehetőség Windows 8.1-en, hogy egyszerre 2 internet kapcsolatot használjak?

Figyelt kérdés

UTP kábelen jön a Telekomos internet és USB-vel megvan osztva a Telenoros mobil internet.

Azt meglehetne oldani, hogy egyes alkalmazások használják a mobilnetet míg a többi az UTP-set?

UTP kábelen: 5/0.5-s netem van

Telenoros: letöltés változó, de a feltöltés jóval 1Mbps felett.



2014. dec. 26. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sok értelmét látom a dolognak, ezért szerintem nem létezik rá megfelelő program. Egy nem hétköznapi kérdésre valószínűleg nem a Gyakorin kapod meg a választ. Neked is keresned kell a megoldást a neten, nem elég csak várni a válaszokra.
2014. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Találtam pár megoldást, de nem működnek, ezért fordultam a GYIK-re. Még keresek. Köszi
2014. dec. 26. 19:53
 3/5 Emberek ***** válasza:
A Windows nem képes egynél több internetkapcsolatot kezelni
2014. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3! - Akkor lehet, hogy azért sikerült egyszerre kábelen és wifi-n kapcsolódni, mert mindkét esetben ugyanaz volt a router (és a rendszer pedig Windows 7)? Úgy vettem észre, ilyenkor az elsőként felépülő kapcsolatot használja a rendszer, de amint ez nem elérhető, áttér a másikra. A Windows képes, csak a hardver nem. Egy wifi vevő csak egy helyre, de két hálózati eszköz már két helyre képes kapcsolódni. Utóbbi esetben már csak a programokat kell rávenni valahogy a megfelelő internet használatára.
2014. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gábor_79 ***** válasza:

Agyaltam én is ilyesmin, mert ebbe a nyomorult városban ahol lakok, irdatlan ratyi szolgáltatások vannak. Eddig elképzelhetetlennek tartottam, de a kérdésed nyomán csak rákerestem. [link]

Nem olvastam végig, de az első sorok alapján kecsegtető.

2014. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!