Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek ez igaza a faceboo...

Szerintetek ez igaza a facebookon? Tényleg törölnek ha nem küldöm el?

Figyelt kérdés
Helló! Ez az üzenet a facebooktól van. Az utóbbi időben sok panasz volt a facebookra,hogy egyre lassabban működik. A követkzők az okok: Facebookra egyre többen jelentkeznek be,és sokan vannak akik nem használják már. Ezzel az üzenettel kiakarjuk találni,hogy te tényleg rendszeresen használod a facebookot.Ezért következő a kérésünk: küld el ezt ez üzenetet minimum 16 embernek. Aki ezt az üzenetet a következő 2 héten belül nem küldi el,megmutatja nekünk,hogy a facebookját nem használja,és lelesz törölve a facebookról,hogy több hely legyen. Tehát küld el ezt tovább a barátaidnak és kérd meg őket is,hogy küldjék tovább,hogy a facebookon tudjanak maradni. Bocsi de ez tényleg nem vicc, már 8871 embert töröltek

2014. dec. 27. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szokásos hoax, nem igaz. Épp azzal lassítja a sok hülye a rendszert, hogy ilyeneket küldözget.


Tiltsd le, akitől kaptad.

2014. dec. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ez olyan két éve volt "menő". Hozzád még csak most jutott el?
2014. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Egy kocka válasza:
HOAX. Én nem küldtem tovább mégsem töröltek de vidmenesen KHOOOAKSSZ
2014. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hozzám meg akkor és azóta se jutott el, mégis fent maradtam... 2 éve még csak 2013-at írtunk, de már 2010 óta vagyok fent, volt ideje ennek a cuccnak engem is elérnie, mégse kaptam meg... (ha bizonyíték kell arra, hogy ez nem is volt igazi... vagy csak azokra vonatkozna ez, ha tegyük fel igazi lenne, akik meg is kapták a fenti üzit?)
2015. márc. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!