Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a probléma oka? (BF3)

Meszike91 kérdése:

Mi lehet a probléma oka? (BF3)

Figyelt kérdés
Battlefield 3-ban a multi gyakran több másodpercre lefagy. A gépem rendben van, 8giga ram, intel q8300, nvidia gts 450. A probléma a nettel van, ezért írok ide. Úgy kell elképzelni, hogy nagyban gyilkolászok, erre körülöttem mindenki "lefagy", csak én tudok mozogni, aztán kb 5 másodperc múlva visszakerük oda ahol a lefagyáskor voltam és jobb esetben még élek. Van hogy egy ilyen fagyásnál a szerver is ledob. KB egy hete van jelen a probléma, eddig minden szervernél csinálta. A pingem is tökéletes 30 körüli. Az internetszolgáltatóm a z-net, mikrohullámú technológiájuk van (sajnos a környéken csak ez van). Nincs valakinek valami tippe.

2014. dec. 28. 17:35
 1/5 anonim válasza:
Nálam is jelentkezni szokott ez a probléma, de nálam a net miatt ugrál a játék és dobál a szerver! Legtöbbször jól fut és nincs vele baj de már vagy 1 hete nekem is kegyetlen rosszul fut amúgy a játék!
2014. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Te melyik szolgáltatónál vagy?

Ez akkor most minden játékosnál ilyen?

2014. dec. 28. 17:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy csak a szolgáltatóm szar?
2014. dec. 28. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az internetkapcsolatotokkal van gond, nekem tökéletesen ment az utóbbi héten. Kivéve azt a fél napot, amíg valami karbantartás vagy nagyobb gáz volt...


A mikrohullámú neted nem valami jó, nem a megbízhatóságáról híres... A pinget érdemes nézegetni. A 30 tényleg jó. De lehet, hogy mondjuk 5 percenként felugrik 500-ra... Én erre gyanakszom.

2014. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Általában egész stabil a net, az más kérdés,hogy bűn lassú.

Volt már huzamosabb ideig 100-200 a pingem, de akkor se ezt csinálta. Hanem csak állandóan "beröccent". Most viszont teljesen folyamatos minden, aztán lefagy körülöttem mindenki. Néha csak az tűnik fel, hogy oda kerülök ahol 5-10 másodperce voltam. Szerinted írjak a szolgáltatónak?

2014. dec. 28. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!