Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A freemail napok óta nem...

A freemail napok óta nem tölti be a leveleimet, csak ezt írja ki:" Kommunikációs hiba! (#c0003) " Miért? Jelezzem a hibát a freemailnek? Hogyan?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim meg tudják nézni a postafiókjukat, de az enyém akár tabletről, laptopról,mobilról nézem ugyanez a hibaüzenet,- nem jó.

2015. jan. 1. 13:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

nem,nem csináltam semmit az Origo-n és semmihez nem szóltam hozzá sem...

Váltok mindenképp, viszont az olvasatlan 16üzenetemet(a számot kiírja) szeretném látni, mivel fontos emailek is vannak közöttük.

2015. jan. 1. 13:48
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert a Freemail egy SZAR. Pont. MINDEN nap jön ide egy ilyen kérdés, és ugyanez a válasz.


A Freemail-t a C3 nevű cég üzemelteti, esetleg írj nekik szerelmeslevelet: info@c3.hu

2015. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Úgyse tesznek semmit, akkor sem, ha megadtál egy másodlagos postafiókot. Igérgetnek, aztán semmit nem tesznrk. Felejtsd el azt a vacakot.
2015. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
milyen új postafiók legyen? a Yahoo, vagy a G-mail? (Iphone-om van) Az eddigi freemail-es leveleket,címtárat is át lehet menteni oda, vagy csak a Beállítások->Átirányításnál az ezután érketőket? (ott a továbbításnál a három funkció közül melyiket válasszam? inaktív, csak továbbít, vagy továbbít és helyben kézbesít)?
2015. jan. 1. 14:18
 5/11 A kérdező kommentje:
szeretném látni az olvasatlan üzeneteket és a korábbiak mentése sem jönne rosszul, ugyanis nagyon fontos családi és munkahelyi adatokat tartalmazó levelektől van szó...
2015. jan. 1. 14:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Gmail és lehet áttenni. Olvasd le a Gmail-es account leírását.

[link]

2015. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem is ugyanezt írja ki, már vagy 3. napja. :-/
2015. jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor te sem tudod elolvasni a leveleidet? Írtál a freemailnek, vagy valami?
2015. jan. 2. 23:46
 9/11 anonim válasza:
Nem tudom elolvasni a leveleimet,de nem írtam nekik emailt. Gmailre próbálom átirányítani már a most érkező üzeneteimet. A régiek közül talán nincs semmi fontos.
2015. jan. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ide írhatsz, de úgyse válaszolnak.

Freemail irjadmin@freemail.hu

2015. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!