Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen beállítási hiba az, ha...

Milyen beállítási hiba az, ha a wifire minden nap csak este 6-kor csatlakozik fel a tabletem?

Figyelt kérdés

wifi van a házunkban, régen egész nap fel volt csatlakozva, azóta új lett indítva a rendszer egy új jelszó is lett a wifihez és mióta azt beállítottuk, a tabletem is és a notebookom is pontban este 6-kor, minden nap ugyanakkor csatlakozik fel, a nap többi részében is mutatja a jelet, hogy mintha érzékelné, de internetezni valójában nem lehet rajta, ráadásul van még több más eszköz a házban, érdekes azokkal semmi gond nincs, egész nap lehet rajtuk netezni

A kérdésem ki és vajon hogy tudta ezt így beállítani? Nem tudtam, hogy időponthoz is lehet kötni a wifire kapcsolódást...



2015. jan. 2. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet a szüleid korlátozzák a géped netét. ha így van, én inkább nem szólok bele a dologba.
2015. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy valahol a szomszédban van egy céges wifi, ami azonos csatornán működik, és minden nap 6-kor zárnak, és ekkor megszűnik a zavarás. Érdemes a routeren másik csatornát is kipróbálni.
2015. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem a szüleimmel élek, egyenjogú felnőttek vagyunk itt többen, és valami akkor lett elállítva, mikor az új jelszó be lett írva a gépeimbe.

Jó mindegy, akkor az, aki ezt csinálta, annak tudnia kell róla. Véletlenül gondolom nem lehetett...

2015. jan. 2. 23:28
 4/10 A kérdező kommentje:

Hétfőtől péntekig van beállítva, pont amikor segítenem kell nekik, hétvégén, amikor úgyis elutazom és nem vagyok itt, vagy ha itt vagyok akkor szabadon rendelkezem az időmmel hétvégén, akkor nincs korlátozva.

Ez nagyon rosszul esik, meg is beszélem velük.

2015. jan. 3. 12:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen router ez?, gondolom valami ddwrt, vagy openwrt firmware van rajta.
2015. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

TP-LINK TL-WR841N

fogalmam sincs mit jelent és fogalmam sincs hogyan lehetséges ezt beállítani

Szerintetek véletlen hiba? Vagy tényleg van ilyet funkció?

2015. jan. 3. 21:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak azért gondolom, hogy nem a gyári tp-link firmware van rajta, mert azon nem lehet megadni azt, hogy ki mikor csatlakozhat. Szerintem resetelni kéne, és csak az alap szükséges beálításokat kéne megadni neki.
2015. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és ez biztos, hogy nem véletlen hiba.
2015. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké akkor szólok az illetékesnek, hogy azonnal állítsa át. Köszi a válaszokat.
2015. jan. 3. 21:29
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


elvileg ez a te routered könyve, a 60. oldalnál van a parental control itt lehet a te géped lekorlátozva. ha értesz hozzá, itt töröld ki a géped és rendben is vagy.

2015. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!