Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Domain eladása? Hogyan?

Domain eladása? Hogyan?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam hogy a domainok eladásával lehet pénzt keresni. Most azon gondolkodom hogyha csinálnék egy valamilyen.com-os domait akkor ahhoz milyen papírok kellenek, hol tudom beregisztrálni? Az eladásához milyen papírok kellenek. És ha elaldom utána kell-e adót fizetnem ( jelenleg úgy tudom 600 ezer forint alatt nem kell de nem vagyok benne biztos). És ha frissen regisztrálom mondjuk még 2 napja van beregisztrélva el bírom-e adni. Elég csak a domaint beregisztrálni vagy kell-e hozzá tárhely. És ha nem szerkesztek bele az oldalba vagyis marad az a sima fehér képernyő ha valaki rámegy úgy is eladhatom-e?


Kérlek ne írj haszontalan válaszokat, mivel nekem fontos lenne.


Olyat se írj hogy ez már lefutott üzlet.


Válaszodat előre köszönöm.



2015. jan. 3. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor olyat se írok, hogy azt a domaint lehet eladni, amiért adnak akár csak egy huncut vasat is.
2015. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért veszed meg a domain-t, hogy utána eladhassad?
2015. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Köszi a választ ment a piros kéz :)

2. Nem megveszem hanem beregisztrálom 5-6 ezer forintért.

És eladom.


De amúgy köszi hogy olyan válaszokat adtok hogy semmit nem lehet megtudni belőle. Persze majd látják hogy érkezett válasz a kérdésre és meg sem nézik.

2015. jan. 3. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak kimondottan olyan fórumok, ahol lehet ajánlatokat tenni, illetve érdemes a célközönségnek is levelet, ajánlatot küldeni, illetve minél több felületen reklámozni az eladni kívánt domain neveket.

Néhány ilyen:

[link]

[link]

De akár ha sok domained van akkor lehet külön weboldalt is csinálni neki, mint pl ez:

[link]


Sok sikert!!!

2015. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!