Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internet kapcsoaltom 80/25...

Az internet kapcsoaltom 80/25 mb/s ha torent oldaról töltök le akkor a letöltés tökéletes de a 2 megás feltöltésem sosem érem el. Maximum csak 400 kb/s al seedeli vissza amit leszedtem mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Pedig onnan töltök és seedelek ahol sokan vannak ép tehát nagy a forgalom
2010. febr. 5. 07:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ajánlom az utorrent2-őt,ez már képes a sebesség arányának megfelelően konfigurálni egyes dolgokat amik segitenek a max feltöltés eléréséhez.

segítek figy.

1.letöltöd majd telepited:

*****

2.feltelepíted, majd elinditod.

control+g billentyü kombinációt megnyomod.

a your upload speed-nél kiválasztod a 40MBIT/s et.

most megnyomod a run test-et.

végül megnyomod a control+p gombot.

baloldali ablakban az ötödikre mész(magyarul sávszélesség)

jobboldalt a maximum feltöltési sebességnél pedig 0ára javítod.(a nulla természetesen nem azt jelenti ebben az esetben hogy nem tudsz feltölteni.pont ellenkezőleg,korlátlan feltöltési sebességet jelent.)

ok.és végeztél is.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azt még elfelejtettem mondani hogy miután megnyomtad a run test gombot,és lefutott a teszt.akkor ha oké minden akkor a save and close-gombot nyomjad.és csak utána a ctrl+p-t.
2010. febr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

szia µTorrent 2.0

ezt szedjem le?

2010. febr. 5. 11:38
 4/11 anonim ***** válasza:

így van.ez már új és stabil.

innen szedd:

*****

és ezt:

2.0.17920 stabil



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ok megcsináltam az normális hogy a bandvith után egy piros x van? network elött meg egy zöld pipa
2010. febr. 5. 12:55
 6/11 A kérdező kommentje:
a feltöltésem igy se lett több a filmet letölti 8-9 MB/s el de a feltölés igy sem megy 500-600 kb/ sec fölé.. pedig mindegy eggyes teszt 88/25 öt mér.. megadnád az msn cimed emailon? segitenél? itt a cimem erre irhatsz :nitrix30@citromail.hu
2010. febr. 5. 13:14
 7/11 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy hiába nagy a feltöltési sebességed és sok a leecher, de van rajtad kívül más seeder is, aki "elveszi" előled a feltöltést.

Futtass sok, 6-7 torrent-et, akkor talán meg lesz a max. feltöltés.

Nekem 20 Mbit-es a feltöltésem, de csak nagyon ritkán tudok 2.5 Mb/s-sel feltölteni, pedig általában 60-80 torrent van a kliensemben.

2010. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
erre nem gondoltam de köszi.. akkorelvileg akkor tudom kihasználni ha csak 1-2 ember tölti és csak én seedelem? ezzel ezt akartad mondani?
2010. febr. 5. 16:41
 9/11 A kérdező kommentje:
most már jó és köszönöm mindenkinek.. esetleg még annyit hogy két óra seed után miért vált át a zöld nyil pirosra? igaz 3-5MB/ sec el seedeltem és a torrent 10 x ést töltötöem vissza
2010. febr. 6. 13:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla hogy létezne ilyen hogy maximum seed,de minden esetre ha valaminek a 10xét töltöd vissza az pont 10x több mint ami már elég:)
2010. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!