Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A router a rossz vagy a...

A router a rossz vagy a szolgáltató?

Figyelt kérdés
Már lassan 1.5 hete nagyon rossz a netünk. A vezetékes a normális 100mbit/sec et hozza, viszont a wi-fink kb 0,98at. Csak úgy megszakad néha a wifin a letöltés vagy feltöltés. A wifi erőssége hullámzó de 0.1-5 mbit/secig mozog. A router levesebb mint egy éves Asus router.

2015. jan. 4. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki kéne talán hivatni egy szerelőt a szolgáltatótól, hogy megnézze. Innen egyrészt 1) senki nem mondja ezt meg, 2) pláne megcsinálni nem fogja tudni.
2015. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet a pl. notebookod wifije rossz. Vettem egy Toshiba notebookot, szériahibás volt a beépített half mini PCI WIFI adaptere, kicseréltem és semmi baj nem volt onnantól.


Ugyanezeket a hibákat csinálta, ráadásul új routert vettem miatta, mert azt gondoltam a laptop mivel új, akkor nincs baja, de nem így volt.


Ez IS egy lehetőség. Ha több eszközzel is ezt csinálja, akkor nézd meg van-e újabb firmware, állítsd másik wifi csatornára mert lehet a szomszédé zavarja.

2015. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4 okostelóval és egy laptoppal csinálja. De ha a vezetékes jó, a szolgáltató gondolom nem hibás, vagy de?
2015. jan. 4. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:

-miért nem méred meg a netedet


[link]

2015. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olvasd el a leírást könyörgöm. Valszeg hasamra ütöttem és írtam oda kb pontos értéket? :D
2015. jan. 17. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!