Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC-s internet nálatok is...

UPC-s internet nálatok is akadozik? Van valami program amivel be tudom bizonyítani, hogy akadozik a net?

Figyelt kérdés

2x kijöttek már megnézni és minden rendben van. Viszont az internet továbbra is akadozik. Nem tölti be az oldalakat, online játékról ledob, lassú...Hibát nem találtak minden rendben van vagyis elvileg a rendszerben azt látni, hogy 2 napig nem volt internetünk (badarság), de ez a probléma megoldódott magától (?).

Több gépen (laptop, asztali, iphone, windows phone)is ezt csinálja, szóval szerintem nem nálunk van a hiba...



2015. jan. 5. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Router nélkül is próbáltad? Mindig az legyen az első!
2015. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
router nélkül van ubee modemmel...upc-s modem.
2015. jan. 5. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt 3 évig hiába bizonygattam hogy egy online rádiót nem tudok hallgatni mert 2 percenként elnémul.Aztán fellázadt az egész utca kicserélték a kábeleket és az erősítőket és tökéletes lett.A speedtest kiváló sebességet mutatott de a grafikon alatta olyan volt mint a himalája-van 80 nincs csak 1mega és így tovább. Sajnos olyan progi nincs vagy nem tudok róla ami pl 1 órás mérés után egy grafikont csinál a minőségről-ingadozásról.
2015. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát azért nem lenne jó sokáig húzni, mert munkámhoz elengedhetetlen.

Nálunk is jó a ping is meg a speedtest is :S

2015. jan. 5. 16:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor vissza az eredeti kérdéshez...


Az asztal képét pl. rögzítheted a Fraps fizetős verziójával, plusz ezer egyéb, ingyenes, rosszabb minőséget produkáló programmal. Emellett foghatod a telefonodat, bekapcsolhatod a kameráját, és azzal is felveheted, amikor hülye a net.

2015. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Találtam egy jó monitorozó progit

[link]

2015. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!