Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell telepíteni a ds-link...

Hogy kell telepíteni a ds-link 300m Wireless N Routert-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tehát vettem egy fent leírt rútert amihez adtak egy telepítő cd is :),de amikor beraktam a meghajtóba és meg akartam nyitni ,értelmetlen szöveget dobott ki.Annyit sikerült értelmeznem belőle ,hogy pdf.fájl.

Tehát megpróbáltam saját kútfőből telepíteni természetesen sikertelenül.

Majd anyám a munkahelyi gépén rákeresett a telepítő segédletre ami valószínű egyezik a CD-vel ,de nem biztos

minden esetre képekkel illusztrálta ,hogy kell a telepítést elvégezni.Kinyomtatta hazahozta én meg örültem neki mint majom a farkának.....

írom:


1, Böngészőbe írja be a megadott IP címet (megvolt sikerült)

2, Irja be a felhasználó nevet meg jelszót (megvolt sikerült)

3,Navigálja el a ,,Mainenance" opcióra (megvolt sikerült)

4,Válassza ki a Firmware upgrade" opciót (megvolt sikerült)


5,Tallózd be a letöltött fájlt ,majd klikkelj az "Upload"

gombra na itt van amit nem értek MILYEN LETÖLTÖTT FÁJLT ?

itt akadtam el és nem értem mire gondolt kerestem én segédéletet hozzá,de nem találtam ....

Kérem ha valaki nem olyan makk hozzá mint én akkor legyen szíves segítsen ....


Előre is köszönöm.



2015. jan. 5. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
az utolsó két lépéssel csak frissíted a routert, teljesen felesleges, ha működik.
2015. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
,de a router nem működik minden próbálkozásom után kipróbálom ...
2015. jan. 5. 19:31
 3/7 soccerway ***** válasza:
Ha a 3. lépés megvolt, akkor jól össze van kötve a géppel. A netkábel be van dugva a routerbe? Ha igen, akkor a neted típusát kellhet beállítani. Ha sima kábelnet akkor DHCP és annyi.
2015. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
wi-fi most sincs pedig végig csináltam mindent
2015. jan. 5. 21:06
 5/7 soccerway ***** válasza:
Tehát a router ad netet kábelen, wifi nevét, kódját beállítottad a routeren? Mi a hiba, nem látja a laptop?
2015. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A DS-Link-et érdemes lenne cserélned egy TP-LINK-re, mert a ds-link egy kínai ipari hulladék. Én is sokat szívtam ezzel a márkával, pedig rengeteg routert konfiguráltam be. Ezzel a márkával, ha sikerült is mindent megcsinálnom, rövid időn belül jelezték, hogy szakadozik a net ...stb.
2015. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

3.A routeren keresztül nem tudok netezni ,se a gépen se máshol ahhoz ,hogy itt tudjak írogatni ki kell húznom a routert és a kábelt vissza kell raknom a gépbe.Ha éppen a telepítésével küszködöm akkor a tablettem látja a wifi jelet csak éppen netezni nem tudok vele és olyankor a gépen sem tudok mást megnyitni a böngészőben ,mert azt írja ki ,hogy a szolgáltató nem található.De közben persze már tudom ,hogy kell levédenem és a SSID -det is meg tudom váltotatni.


4.esnek erre ,hogy egy ipari hulladék kezdek rá jönni ,de nem én vettem hanem apám én valószínű körbe néztem volna előtte ,hogy mit érdemes.Mindegy holnap egy szakinak odaadom ,hogy próbálja meg beállítani aztán meg majd veszek egy normálisat ha nagyon vacak lesz ...

2015. jan. 6. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!