Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook pontos helymeghatározás?

Facebook pontos helymeghatározás?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom követni, hogy a facebook fiókomba pontosan honnan jelentkeznek be? Úgy értem nem csak város, hanem pontos hely szerint. Mint egy google térképnél a házszám alapján.

2015. jan. 5. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem pontosan... A te fiókodba hol jelentkeznek be, vagy mások hol jelentkeznek be?
2015. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az én saját fiókomba, nem máséba.
2015. jan. 5. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2015. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az IP címet látod, de azzal nem sokra mész.
2015. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És IP-cím alapján nem lehet meghatározni a helyet?
2015. jan. 5. 22:30
 6/6 T/Z ***** válasza:

Nem lehet, mert az ISP-k az IP számokat nem egyesével kapják meg, hanem nagyobb egységcsomagban, "tartományban", és mondjuk 1000-et bekötnek Lillafüredre, de abból párszáz átkerül az egyik közeli kistelepülésre, viszont azokat is Lillafürednek fogja lokalizálni, mivel ahhoz az ezres köteghez tartozik, ami Lillafüred névre van lokalizálva.


Ezért írnak sokszor kicsit más helyszínt az internetes sebességmérő oldalak például.

2015. jan. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!