Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet samsung galaxy...

Tuluz4931 kérdése:

Hogy lehet samsung galaxy s5-ön ki kapcsolni a mobil internetet? Esetleg ha ki kapcsoltam utána hol lehet be kapcsolni?

Figyelt kérdés
nagyon várom a válaszokat!kérlek minél hamarabb írjatok. és csak a választ kommentet, megjegyzést nem kérek! köszi előre is!

2015. jan. 6. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

csak a második kérdésedre tudok válaszolni: ott ahol kikapcsoltad

Az első kérdésedre majd ír valaki hozzáértő

2015. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 atko06 válasza:
Szerintem beállításoknál ott kell lennie egy olyannak hogy adatforgalom vagy vagy vezetéknéküli hálozatokon beül mobilhálózatok vagy adatforgalom vagy valami ilyesmi és ott van hocs csomagkapcsolat,adatroamning és azokat kikapcsolod. Remélem tudtam segíteni :)
2015. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!!megvan! :) pontos válasz :D : további hálózatok---> mobilhálózatok--->mobil internet kapcsolat.. és azt kell ki kapcsolni. köszönöm már nem kell több válasz.
2015. jan. 6. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!