Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miből keresik a pénzt a...

Miből keresik a pénzt a weblapok készítői?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok például: youtube.com , google , yahoo, myspace ,ebay és még sok más híres honlap. Miböl keresik a pénzüket ezeknek az oldalaknak a kitalálói ha szinte minden ingyenes (kép-video-hirdetésfeltöltés stb..) és még fizetni se kell a látogatásért?
2008. aug. 19. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

A reklámokból főleg!

Minnél nagyobb egy oldal látogatottsága, annál több pénzért lehet eladni a reklámfelületet. Mi kérdeztük az iwiw-et, és az a reklámfelület amit mi kinéztünk másfél millió forint... Nézd csak meg, mennyi reklám van egy- egy népszerű oldalon.

2008. aug. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és télleg pont erre nem gondoltam köszönöm!!
2008. aug. 19. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
A google pl abból is jól profitál,h a cégek nagyon sok pénzt fizetnek azért,h az ő oldalukat előrébb dobja ki,mint a versenytársakét.
2008. aug. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
DE pl: A youtube-on egy deka hirdetést se látok vagy télleg én vagyok a vak :) és sorry akkor ök miböl gazdakodnak meg ?
2008. aug. 20. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig ott is van, a videók lejátszásakor:)
2009. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!