Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok egy olyan kezdőla...

Sztrecskó kérdése:

Hogyan tudok egy olyan kezdőlapot eltávolítani, amit valszeg valamilyen program generál nekem minden beállítástól függetlenül?

Figyelt kérdés
Többször átkutattam a gépemet, különösen a Chrome mindenféle mappáját, amit csak találtam, de sehol nem találtam meg semmi arra utaló fájlt, ami beette volna magát valahová... a www.istartsurf.com kezdőlaptól nem tudok megszabadulni! Néha beállítja alapértelmezett keresőmotornak is magát, és hiába törlöm, nem tudom véglegesen eltüntetni. Konkrétan mindig ez a kezdőlapom, hiába más a beállítás. Az oldal alján van egy "Uninstall" gomb, arra ha rámegyek, leírja, hogyan lehet a chrome-ban beállítani, hogy ne ez legyen az alapértelmezet... Szóval attól félek, hogy nekem ezt valamilyen program hozza magával, de nem tudok rájönni, mi az. Sok szemét van a gépemen, de nem az enyém, hanem kölcsön van, így nem merek hozzányúlni és letörölni azt, amit én szükségtelennek vagy hülyeségnek találok. Ötlet?
2015. jan. 9. 10:09
 1/4 A kérdező kommentje:
és nem szeretnék ilyen miatt semmilyen programot letölteni. Az az igazság, hogy nem bízom az ilyenekben.
2015. jan. 9. 10:13
 2/4 CspCsj ***** válasza:
2015. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, de nekem ezek a válaszok nem voltak hasznosak. Néztem már én is.
2015. jan. 10. 13:57
 4/4 CspCsj ***** válasza:

A böngésző bővítményeiből lehet törölni az ismeretleneket, ugyanott a beállítások (majd speciális beállítások) legalján is visszaállíthatod alapértelmezettre a beállításokat. Aztán a Vezérlőpult > Programok eltávolítása listából is hasonló nevű elemeket távolítsd el.

A Lemezkarbantartóban töröld az ideiglenes fájlok mappájának és az internetes fájlok mappájának tartalmát. (Az ideiglenes mappát kézzel is érdemes ellenőrizni: futtatásba vagy fájlkezelő címsorába %temp% és máris odaugrik, amit látsz az törölhető)

2015. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!