Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet megosztás (kábeles)...

Internet megosztás (kábeles) router nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok olvastam hogy lehet meg próbálgattam is és sikerült viszont a telefonomon nem lesz kék a "wifi" és így nem tudok rajta netezni tehát én gondolom hogy érzékeli mivel rá is csatlakozott de nem tudom használni.

Valaki tudna segíteni?



2015. jan. 9. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha értenénk hogy miről beszélsz, valószínű hogy segítenénk.
2015. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mit nem értesz?:D

Próbálgattam eddig 2programmal megosztani de eddig csak egyel sikerült, viszont azzal a telefonon amit jelez hogy wifire vagy csatlakozva az csak fehér, és így nem jó.. akkor működik rendesen ha kék színű de nem vált át és nem tudom mi lehet a gond

2015. jan. 9. 15:56
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
100%

Tényleg nehezen érthető, és 2-3 vessző se ártott volna a mondatba.

Tehát ha jól értem: kábeles netet akarsz megosztani, hogy a teló vegye Wi-Fi -n. Ehhez van valamilyen eszközöd?

Ha mondjuk a net egy laptophoz csatlakozik, és abba van Wi-Fi, akkor a Connectify programot szoktam javasolni.

De a legjobb megoldás a Wi-Fi router lenne. Kényelmesebb, stabilabb, a nap 24 órájában elérhető, és a kis fogyasztása miatt gazdaságosabb is, önálló működésű, nem kell potyára jártatni egy számítógépet miatta. 3-4 eFt körül már jót lehet venni. Szóval nem egy ökör ára.

2015. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ, igen bocsi hogy ennyire egybe írtam csak elég fáradt vagyok.:/

Hát nem néztem utána de nekem van egy ilyen a hálózat beállításoknál (win8)


[link]


Megnézem mindjárt azt a programot, valamit nem kell állítani windowson belül hogy jó legyen?

2015. jan. 9. 16:10
 5/8 A kérdező kommentje:
Routerrel az a baj hogy nem lenne aki megcsinálná..:/
2015. jan. 9. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:
bedugod a falba plusz egy kábel, nem egy koomoly művelet.. meg ma már olyan szájbarágósan lerajzolják, hogy nem lehet eltéveszteni.
2015. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 P.O.C. ***** válasza:

Jól mondja az előző. Nem nehéz egy routert beállítani.

Részletes kézikönyvet kapsz hozzá, illetve sok modellnek már magyar nyelvű a menüje is. PL számos Asus és Zyxel.

2015. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! A connectify program működik!:D
2015. jan. 9. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!