Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Emag. Tapasztalatok, véleménnyek?

Emag. Tapasztalatok, véleménnyek?

Figyelt kérdés

Most az előbb rendeltem egy vga-t ingyen szállítással 2 év garival.

Mennyi idő a szállítás?

Mennyire megbízható oldal?


2015. jan. 14. 18:27
 1/7 anonim válasza:

Szerintem, inkább drága.

Ez a bolt olcsóbb, és nagyon megbízhatóak.


[link]

2015. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

November óta várom, kb 200€ összeget, már lemondtam róla.

Eleve hibás, üzemképtelen vackot küldtek.

Sajnos nem tudtam ez román cég és leszarják a magyarokat.

Eddig még sosem találkoztam ilyen gátlástalan mocskos bandáva

2015. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én is rendeltem tőlük még november 28-án egy mobilt, ami egy napig bírta. Visszaküldtem, és azóta sem kaptam vissza az árát. Írtam nekik emailt, nem válaszolnak rá. Hívtam őket és azt mondták, hogy mivel karácsonykor nagyon sokan rendeltek, és kevés emberük van, így kicsit tovább tart a dolog. Mindig azt mondták, hogy jövő héten utalják a pénzt, nos azóta sem jött meg.

Nagyon sokan jártak így mint én. Sok termékük hibás.

2015. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem minden rendben volt.
2015. febr. 2. 16:38
 5/7 Li Norbert válasza:
Inkább ne rendeljen tőlük senki! Rendeltünk, egy telefont amiben utalagosan kiderült, hogy nincs magyar nyelv. Vissza küldtük, és azóta se pénz, se telefon... Emailre nem válaszolnak, telefonon elérhetetlenek...
2015. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Erről sokat olvastam én is.

De annyira "bolondok" az ilyen vásárlók… Azt hiszed a magyar az valami világnyelv?

Fel volt tüntetve, hogy magyar nyelv is van?

Egyeltalán miért kellene magyarnak lenni hamár a cég kűlföldi, román.

Majd gondolod csak azért fogja vissza venni mert nincs benne magyar nyelv… :) Ezen minek egyáltalán fent akadni meg elvárni, hogy vissza adják a pénzt.

Én sem cserélném ki csak ezért. Mert a működést egyáltalán nem zavarja. Az más kérdés, hogy hülye a felhasználó nem tudja, hogy le kell frissíteni a rendszert. Mert az összes okos telefon operációs rendszere rendelkezik magyar nyelv tamogatással, kezdve az androidtól a windows pohone-on keresztűl egészen az IOS-ig. Csak olykor a felhasználónak kell beállítani, frissíteni, cserélni.

A nemzetközi nyelv az gondolom amúgy is benne van. Angolul meg nehogy már ne tudjon senki olyan alapszinten, hogy használja… :) Mikor az alkalmazások zöme nem tudd magyarul.

Na egyszónak is száz a vége! Ne várd hogy csak emiatt kicseréljék! Majd pont az ilyen magyarok miatt vágja majd magát csődbe a szállításokkal… Abban neki semmi haszna.

2015. febr. 11. 16:10
 7/7 A kérdező kommentje:

Akiknek komoly pénz beli veszteség lett miért nem tesznek jelentést a fogyasztó védelemnél?

Ha mind oda mennétek az elég jól meg szorongatná a töküket! :)

2015. febr. 11. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!