Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Zenét hogy tudok iphonera...

Zenét hogy tudok iphonera tölteni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem gépre az itunest,de nem szeretnék fizetni.Ezért nem lehet úgy,hogy mp3 zeneletöltő oldalon letöltöm az adott linket és ráteszem telefonra? Ha így lehet valaki magyarázza el mert nem értem

2015. jan. 16. 19:11
 1/7 T/Z ***** válasza:

Mi a probléma?


Az Apple így működik. Az iTunesben fizetsz, mert a menő iPhone telódhoz ez is tartozék ám!


Vettél volna androidos csúcstelót, akkor most nem kellene sajnálni a pénzt az iTunesre..

2015. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

iPhone-ra telik, de a szórakozásra már sajnáljuk a pénzt?

Ez olyan, mint mikor megveszik a csúcskategóriás telefont, prepaid konstrukcióban és a kártyán sosincs pénz. Akkor minek? :D

2015. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sosem volt még iphoneom,és nemtudtam hogy megy ez az egész,nem értem miért kell egyből rosszindulatúnak lenni
2015. jan. 16. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Megnyitod a számítógépen az iTunest. Ctrl+O-val betallózod az itunes könyvtárába a zenéid.

Csatlakoztatod a telefont a géphez. Jobb felső sarokban kiválasztod a telefonod. A felső menüsoron rámész a Zene fülre. Bepipálod, hogy Zene szinkronizálása, utána pedig válaszd ki, hogy Kijelölt játéklisták, előadók albumok stb.

Végül pedig alul kipipálgatod, hogy mely albumokat, előadókat akarod rátenni a telefonra. Legvégül Kész vagy Szinkron gomb.


Ez a módszer akkor jó, ha szépen rendszerezve vannak a zenéid, ki van töltve minden adatuk, komplett albumokat szeretnél hallgatni.


Ha nincsenek rendszerezve a zenéid, vagy csak 1-1 számot szeretnél feltenni egy albumról, akkor az alap itunesban (tehát a telefonos részből kilépve a kék Kész gombbal) hozz létre lejátszási listákat, ahova berakod az átpakolandó zenéidet.

Ezután rámész a telefonra, Zene fül, és a frissen létrehozott lejátszási listádat kell hozzáadnod, nem előadókat, albumokat, műfajokat stb.


Nem kell semmit sem megvenni az itunes zeneboltból. Az lenne vicces, ha az otthoni CD-idet nem rakhatnád fel a telefonra. Nem is értem az előző válaszolók miért gondolnak ilyet.

2015. jan. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy a Ctrl+O-val csak egyetlen fájlt tudsz hozzáadni.

Ha az ituneson belül a Fájl menü, Mappa hozzáadására mész rá, akkor komplett mappát is hozzáadhatsz a benne lévő összes fájlal.

2015. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ,még annyit nem értek,mert elakadtam ott hogy nem találtam azt hogy zene szinkronizálása
2015. jan. 16. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt kell lennie:

[link]


Még annyi, hogy az összegzés fülön meg ne legyen semmi feleslegesen bepipálva:

[link]

2015. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!