Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van ez a hülyeség...

Miért van ez a hülyeség facebookon, ha egy letiltott embert feloldok,48 órán át nem tilthatom le újra?

Figyelt kérdés
És ha én le akarnám tiltani mert mondjuk elkezd zaklatni? Akkor most 2 napon keresztül nyugodtan zaklasson csak, emiatt a hülyeség miatt, hogy 48 órán át nem tilthatom újra le?
2015. jan. 16. 23:08
 1/7 soccerway ***** válasza:
100%
Akkor el kell dönteni hogy letiltod, vagy feloldod. Nem kell a facebookon élni 2 napig, és akkor nem tud zaklatni.
2015. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
miért oldanád fel ha már egyszer letiltottad? a hülye tinilányok ellen van biztos
2015. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért van, hogy ne generálj felesleges adatbázis műveleteket azzal, hogy percenként tiltod-feloldod.


Ha letiltottad, volt okod rá. Ha feloldod, vállald a következményeit. Amúgy minek oldanád fel, ha letiltottad? Most utálod vagy nem? (Nem kell válaszolni, nem érdekel, csak gondold végig, mi értelme ennek az egésznek.)


Ha meg zaklat, törölheted ismerősök közül és szűkítheted az üzenetfogadást.

2015. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet beállítani, hogy ismeretlenek ne tudjanak üzeneteket írni, kerestem, de nem találtam. Már nem lehet szerintem.
2015. jan. 16. 23:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy ne tudj kémkedni utána. Mert ha letiltod, akkor hiába keres rád, nem fog kidobni a kereső téged neki. Így aztán ő sem tud elrejteni előled semmit.

Így viszont lesz ideje felismerni, hogy nicsak, ott van valaki, aki eddig nem szokott, és lesz ideje akár téged is viszont letiltani.

2015. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az ismeretlenek amúgy sem tudnak csak az other részre küldeni üzenetet amit nem jelez a face
2015. jan. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért, mert az milyen már, hogy feloldod egy percre mondjuk, megnézed az adatlapját (vagyis kémkedsz kicsit), esetleg írsz neki egy szép kis levelet amire nem tud reagálni, és visszatiltod? És ezt eljátszod naponta többször?
2015. jan. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!