Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az a helyzet hogy valaki...

Az a helyzet hogy valaki letiltott:DDD facebookon de veletlenul es most nem tudjuk hogy hogyan kell visszacsinalni. Ilyenkor mit kell csinalni? Valaki segitsen konyorgom nagyon fontos.

Figyelt kérdés
Azt tudjuk hogy hogy kene de ugy nem sikerul. Mar tobbszor is probalta az illeto es amikor ram keresett volna nem talalt.

#Facebook #feloldás #tiltás/blokkolás
2015. jan. 10. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:

ha tudjátok hogyan kell, oldjátok fel a tiltást

próbálj te rákeresni ő rá

2015. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ZsófiDorina.:P válasza:
A tiltást én sem tudtam visszavonni mert VÉLETLENÜL töröltem,de így még az oldalára se tudok rámenni :// Úgyhogy sajnálom,de szerintem nem lehet sehogyan :(
2015. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ZsófiDorina.:P válasza:
tiltottam*
2015. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azt próbáld meg, hogy ha valaha írtál vele, akkor az üzenetek közt keresd meg őt, és ha nem jön ki a profilképe meg feketével lesz a neve akkor még mindig le vagy tiltva, de ha rendesen lesz akkor ott menj rá a nevére és eljutsz úgy a profiljára
2015. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek!!!!!

Siker :)

2015. jan. 12. 17:46
 6/6 ZsófiDorina.:P válasza:
Hogyan sikerült? :O Számomra ez lehetetlen xD :(
2015. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!