Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nekem lenne egy olyan kérdésem...

Nekem lenne egy olyan kérdésem hogy valaki tud. E segitteni? Az internetet beállitani a számitógépen, mert nekem nem mendt.

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy bedugjuk a modembe és a sz. Gépbe a kábelt, kiis irja hogy csatlakoztatva de nem lehet internetezni. És közbe azt is megtalaltuk a sz. Gépen hogy aki elötte használta még mindig azt irja ki és még törölni se tudjuk.

2015. jan. 21. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

a gépre telepített Operációs Rendszer ?

pl. XP esetén...

Vezérlőpult, Hálózati kapcsolatok > Hálózati műveletek, Új kapcsolat létrehozása -ra katt! ekkor a Varázsló végigvezet a lépéseken.

előző használó törlése:

Ugyanezen panelen, bal egérgombbal kattintva kijelölöd az előző használó szélessávú kapcsolatát, és a Hálózati kapcsolatoknál, "A kapcsolat törlése" -re kattintasz.

2015. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Milyen internet szolgáltatod van ?


milyen modem ? router van ?

2015. jan. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1válaszoló

Azokat már probáltuk és akkor se sikerült

2válaszoló

Pr telecom-os

Modem és Technicolor TC7200

2015. jan. 21. 12:32
 4/15 anonim ***** válasza:

[link]


reseteld a routert


csinálj egy Ccleneart és üzemeld be a modemet a leirás szerint


A tc ip protokollba nézd meg nincs e más ip beállítva !! HA van állítsál mindent automatikusra

2015. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Amit kuldtel linket addig eljutottunk be isnleptunk csak onnan nem tidjuk h mot h kel csinalni ez a baj :s
2015. jan. 22. 11:31
 6/15 anonim ***** válasza:

Mivel kábel modemről van szó így dynamic ip re kell állítani ekkor automatikusan kikeresi a szolgáltatót



és már van is net

2015. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

És ezt hol kel beálitani mert nemtudom 😕

Mert kiirja hogy csatlakoztatva de internetezni meg nemtudok.

2015. jan. 23. 10:48
 8/15 A kérdező kommentje:
Most már a wifi se jó. Valaki tudna segitteni?
2015. jan. 25. 12:10
 9/15 anonim ***** válasza:

szerintem hivj valakit mert csak belénk keveredsz


tehát én mondok valamit te lehet hogy ugyan azt csinálod amit mondok de lehet hogy elérted és mást csinálsz


A wifi azért ment el mert reseteltél

2015. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
most már van internet mert ujra lett telepitve a gép most már csak anyi problémám lenne hogy a youtube akadozik mit lehet ezugyben tenni ?
2015. jan. 26. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!