Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom helyrehozni a...

Hogyan tudom helyrehozni a böngészőmet, ez valami vírus?

Figyelt kérdés
A minap épp leakartam tölteni a Flash playert, rámentem a linkre és letöltött egy flash playeres ikonu valami amire azthitem hogy az de amint megynitottam kicsinálta az operámat átnevezte Google Chrome-ra midnen ikonját is kicserélte.Ezután letöröltem mindkét böngészőt és azt a valamit is amit letöltöttem hátha működik de az operám még mindig semmit nemcsinál ha megnyitom cask egy fehér lapot ad be és nemtölt be semmit semmiylen keresést se előzmények se bővítmények semmi.Hogyan tudnám visszacsinálni az operámat olyanná mint amilyen volt?
2015. jan. 23. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem értek hozzá, de ha nem megy egy programom, fel szoktam telepíteni a 8 gigás pedrive-omra is, majd onnét indítom el. néha bejön. próbát megér
2015. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" én nem értek hozzá, "


-de azért osztod a tanácsot.....

2015. jan. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Futtasd le:

-Malwarebytes's Antimalware t

-Toolbar Cleaner

-Adwcleaner

EZEKET MIND CSÖKKENTETT MÓDBAN hálózattal


És a böngészőid próbáld futtatni ugyan úgy csökkentett módba hálózattal inditott windowsal


googleba ha nem tudod mi az a csökkenett mód:how to boot windows (XP,vista,7,8,8.1,10) in safe mode with networking

2015. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2018. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!