Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik a feltöltőkártyás...

Létezik a feltöltőkártyás telefonhoz hasonló elven működő internet szolgáltatás?

Figyelt kérdés

Mobilnetem van évek óta de egy ideje már nem éri meg fizetni. Kollégista vagyok, ahol van net, régebben otthon töltöttem a nyári szünetet és a vizsgaidőszakot, emiatt lett a mobilnet (otthon nincs bekötve internet). Mióta bent töltöm a nyarakat és a vizsgaidőszakokat, csak azon ritka alkalmakkor van szükségem a mobilnetre, ha hazalátogatok és aközben kell valamit intéznem (beadandót, tárgyfelvételt, banki utalást stb.) de ez is csak 1-2 havonta történik meg, amihez azért drágának találom, főleg hogy diákmunkából élek.

Létezik erre olyan megoldás,hogy ha havonta 1x kell, akkor 1x használom, és csak annyit fizetek érte, amennyit használtam?


2015. jan. 24. 01:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Van hűségidő nélküli vezetékes internetszolgáltatás is.

A másik: ameddig nem használod, addig szüneteltetheted is az internet szolgáltatást. 2009-es cikk, olvass bele:

[link] (bár nem tudom, hogy azóta változott-e a helyzet).

2015. jan. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!