Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok torrentet letölteni...

Hogy tudok torrentet letölteni cloudba? (gdrive, dbox és odrive is jó)

Figyelt kérdés
Rátaláltam a boxopusra utánaolvastam nagyon szép lett volna de januártól megszűntették az ingyenes részét. Szóval olyan megoldás kellene amivel közvetlenül a felhőbe tudod letölteni valamilyen oldal vagy bővítmény segítségével.

2015. jan. 24. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel a Google Drive, Dropbox és ehhez hasonló felhő szolgáltatásokkal nem fog működni.

Bérelned kell valahonnan egy tárhelyet, és arra feltelepíteni egy torrent klienst ( például Transmission, mert az könnyen elérhető távolról ), illetve egy FTP szervert hogy a saját gépedre is le tudd tölteni a fájlokat.

Viszont bérelhetsz olyan tárhelyet is ami erre már alapból fel van készítve ( seed szerver ).

Ingyenes megoldásról nem tudok.

2015. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem seed lenne az elsődleges és nem is a letöltés filmeket akarok rá letölteni és online megnézni ez eddig hiba nélkül működött [link] ezen a honlapon oldottam meg vagy letöltőfájlt vagy linket kellett bemásolni és letöltötte és kilehetett választani hogy hova mentse pl dropbox seedelte lelehetett tölteni és online nézni de ez a lehetőség sajnos megszűnt ehelyett keresnék másikat.
2015. jan. 24. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!