Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Skypon felvett ma egy ismeretl...

Skypon felvett ma egy ismeretlen ember. Visszaigazoltam aztírta 23éves lány egyetemista szeretne kikapcsolódni és megmutatni nekem webcamon magát. Ezt a linket adta: Ez az oldal elkéri a kártyaszámot aztán leshettek. Ti találkoztatok ezzel már?

Figyelt kérdés
[link] Protectedwebcams.com/
2015. jan. 26. 18:07
 1/4 anonim válasza:
Nem találkoztam még vele, de szerintem kamu, úgyhogy ne dőlj be neki.
2015. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem lehet hogy linekn kersztül amit adott rámegy a telomra egy virus ami látja a webcamom? bocs hogy hülyeséget kérdezek..
2015. jan. 26. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Skype-t úgy fel beállítani, hogy csak az Ismerősök tudjanak üzenni, vagy hívni. Az összes többi vírusos vacak vagy kamu. Mint azok a nemi nyomorban szenvedő arabok, akik nyugati nőknek azt írják, mutassa meg magát meztelenül a kamera előtt! Az ilyeneknek minden nem arab nő prosti.
2015. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a link nagyon ismerős, az egyik postafiókomra szoktak ilyen spamok érkezni, hogy XY akárkinek tetszem(?!) jó pasinak tart(?!) és szexelne(?!). Marhajó, ugyanis NŐ vagyok! Ez adathalászat, mint az az afrikai szépség, aki nyugdijasokat szédített, hogy küldjön neki repülőjegyre pénzt és eljön hozzá. "NIGÉRIAI CSALÁS" a neve ennek.
2015. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!