Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért vagyok ennyire érzelgős?...

Miért vagyok ennyire érzelgős? Miért érzem azt, hogy képtelen vagyok az önálló életre? Mit csináljak, ha honvágyam van?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdem az egyetemet, Pestre költöztem a barátomhoz, a legjobb barátnőmmel és az ő barátjával a barátom lakásába. De most egyedül vagyok, mert eddig itt volt nálam a húgom, viszont ő ma délután hazament, a legjobb barátnőmék Szegeden vannak, a barátom pedig még külföldön.

Szóval itt vagyok egy bazinagy lakásban, tök egyedül és borzasztó honvágyam van. Eddig egész évben azt vártam, hogy költözhessek már, most meg olyan vagyok, mint egy kisgyerek. Imádom Budapesten, alig vártam, hogy több, mint 250 km-ről ideköltözzek... De most legszívesebben mégis beülnék a kocsiba és hazamennék.


Úgy érzem, hogy képtelen leszek az önálló életre, pedig annyit beszéltünk a legjobb barátnőmmel arról, hogy miket fogunk majd csinálni a lakásunkban.


Szeretném felhívni anyát, de tudom, hogy elkezdene aggódni és a vége az lenne, hogy idejönne, akár az éjszaka közepén is.



Miért jött rám ez most hirtelen?

Mit csináljak, hogy elmúljon?



2014. aug. 30. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jol ertem hogy egy ejszakat magadba vagy a pasiddal es a baratnoddel fogsz lakni es azert mert egy kis ideig nincsennek ott panaszkodnal anyadnak?
2014. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az, hogy valami problémám van és beszélgetnék vele, egyáltalán nem panaszkodás.
2014. aug. 30. 21:44
 3/13 anonim ***** válasza:

Na az jó fos, amikor ilyen kibucban laknak az emberek, 4-en egymás hátán.


Nem tudom ebbe mit vártál annyira.


Miket fogtok csinálni? Tanulni, főzni, kenyeret keresni, aludni, baszni, vécézni, egymás idegeire menni stb.


Nincs ebben semmi magasztos vagy kecsegtető.

2014. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem épp egy kétszobás lakásról van szó, nem vagyunk egymás hátán egyáltalán.

Az meg, hogy mit vártam ebben annyira... Végre a barátommal lakhatok, emellett a legjobb barátnőm is a lakótársam lett. Elhiheted, hogy nem lesznek túl unalmasak a napjaink.

2014. aug. 30. 21:57
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, jó lesz az egyetem, belerázódsz majd ezekbe a dolgokba. Először nem egyszerű ilyen távol otthonról, főleg ha eddig nem voltál, de buli lesz meglátod. :)
2014. aug. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem pedig ugyanolyan unalmasak lesznek mint ahogy gondolom.


Voltál már együtt a barátoddal egy kégliben pár napnál tovább, mondjuk pár hónapig?

És úgy, hogy közben másik kettő turbékoló galamb is van a másik szobában?


Te azt hiszed nem lesz unalmas de majd rájössz, hogy bizony szürke lesz az egész.

2014. aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
aki egy hozzád hasonló búvalrakottal lakik egy kibucban annak tényleg szar lehet...
2014. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen, tavaly az egész nyarat a barátommal töltöttem és idén is sokat voltunk együtt.

A legjobb barátnőmmel pedig bármit lehet ránk mondani, csak azt nem, hogy unalmasak lennénk, vagy hogy hagynánk, hogy körülöttünk nyugalom legyen. Nem éppen azok az észrevehetetlen, "elveszünk a tömegben" típusú emberek vagyunk, szeretünk szórakozni.


Szóval nem halunk bele az unalomba, nem kell félteni minket.



De ez annyira nem kapcsolódik a kérdésemhez...

2014. aug. 30. 22:08
 9/13 anonim ***** válasza:
7 :D
2014. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon viccesnek érezte magát, gondolom ő még sosem volt maga alatt. :)

Tapsot neki.

2014. aug. 30. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!