Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell helyrehozni a...

Hogy kell helyrehozni a Google Chrome-t ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy példa egy olyan oldalon nézegettem autókat ahol ha az autóról képet akarok látni rákattintok a képre és megnyitja egy új kis ablakban... na eddig oké de háttérben nyitja meg és nem tudom a Google Chrome elő hozni sehogy sem ha a Google Chrome megy... de nem csak ezt hanem bármilyen másik programot, mondjuk egy zenelejásztót is vagy bármit megakarok nyitni akkor csak a háttérbe nyitja meg... van róla egy kép is itt van --> [link]

hogy tudom helyrehozni hogy olyan legyen mint rég... egyik percről a másikra lett ilyen...



2015. jan. 26. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem raktad always on top-ra véletlenül?
2015. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom hogy az mi, nem raktam én semmit sehova nem nyomtam én félre semmit, nem piszkálok semmit amihez nem értek, egyszer csak ilyen lett és nem tudom mitől és hogyan csináljam vissza normálisra.
2015. jan. 26. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!