Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elég nagy problémám volna...

Elég nagy problémám volna roterrel kapcsolatban. (? )

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám,hogy magas szokott lenni a pingem, bármilyen játékkal ha játszom,magas. Eddig ez sohasem volt (2év alatt), 3-4 napja jelent meg. Speedtest.net-en lemértem, ugye t-home-s előfizetéses vagyok,és kilehet választani a "szervert",hogy honnan mérje a sebességek,ugye it nekem a "Magyar telekom"-ot kell kiválasztanom,és ha azzal mérem le,akkor ez a végeredmény:

[link]

Ha pl a "Telenor Hungary" szerverrel,akkor teljesen tökéletes.

[link]


Eddig jó volt,több router visszaállítást is csináltam.


Ui.: Ja és 2év alat most változott előszőr a külső IP címem,ami nagyon meglepő...

Roter: cisco EPC3925


2015. jan. 30. 17:05
 1/3 A kérdező kommentje:
routerrel*
2015. jan. 30. 17:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha új ip-t kaptál, akkor új tartományba kerültel, valószínű az isp-nél is másik router-re csaptak téged... hívd fel a t-home-os supportot, és tőlük kérdezd meg!
2015. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm válaszodat,mindenképp ment a zöld pacsi.

Igazad van:


ISP: Opera Software ASA

Services: Confirmed Proxy Server

City: Erdemli

Region: Mersin Province

Country: Turkey

És az ISP az pontosan mi is?

Csak mert pár napja használok Opera böngészőt,ez nem befolyásolhatja? MOst ah ogy olvasom ott az ISP után...

2015. jan. 30. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!